4:5 (2:5)
Přátelský zápas
23.08.2018 - 18:30
Branky:
Fidra po Havelského přihrávce, Brožek hlavou po centru Krahulce, Baláček hlavou po rohu Borovského, Ulich přehodil brankaře.

Průběh zápasu:

I když kolem poledne bylo 35 stupňů ve stínu, před zápasem sprchlo, takže jsme odehráli další přípravný zápas za ideálního počasí kolem 20 stupňů tentokráte na umělce, protož jsme šetřili hřiště č. 2 po víkendovém turnaji ve Friesbee. K dispozici jsme měli 12 až 13 hráčů, které jsme hokejově střídali. První poločas nás soupeř jednoznačně předčil v pohybu, vytvářel si jeden protiútok za druhým, přičemž jsme vůbec nestihali zachytávat náběhy záložníků a útočníků. Hosté tak zaslouženě vyhráli první poločas 5:2. Ve druhém poločase už soupeř tolik neběhal, nevíme, jestli se uspokojili hrou a výsledkem prvního poločasu, ale po přeházení sestavy se i naše hra zlepšila a výsledkem bylo to, že jsme druhý poločas alespoň 2:0 vyhráli.