Úvodní stránka Muži A Referáty Roudnice - SK Dobruška 1 : 2

Roudnice - SK Dobruška 1 : 2

Náhled není k dispozici
09.09.2017

Vítězství v důležitém zápase

Krajská 1.A třída  mužů -  5. kolo dne 9.9.17
Kunčice - SK  Dobruška     1 : 2 ( 1: 0 )
Rozhodčí  : BUCHTA Petr
Diváků : 80
6.Branky : 28. Pánek Lukáš (PK) – 66., 70. Kořínek Jiří
Žl. Karty :     - 15. Matějů, 28. Krahulec ,88. Čopík, 90. Kořínek
 
Sestava Dobrušky :    Matějů Jiří  -    Gerža Lukáš,  Mikušík Jakub, Majer Marcel(80.Kulang Jaroslav),Vrátný Lukáš(46. Malý Vítězslav) , Eimann Daniel, Valášek Martin (84. Hubáček Jaroslav),Dědeček Roman, Martin,Krahulec Pavel (K), Čopík Roman,Kořínek Jiří
 
L.Gerža, trenér Dobrušky:  

Utkání dvou rozdílných poločasů ve kterém jsme dokázali otočit výsledek a odvézt si tři body.Domácí byli aktivnější a nebezpečnější v prvním dějství, my jsme jim to usnadňovali velice laxním přístupem a byli za to potrestáni z penalty. Ve druhém poločase jsme udělali několik změn a domácí uzamkli na jejich polovině. Aktivita a větší vůle po vítězství byly hlavní atributy obratu v tomto utkání. Opět se ukázalo, že když všichni táhnou za jeden provaz přináší to kýžené ovoce. Děkuji celému mužstvu za týmový výkon ve druhém poločase.

R.Vlášek,trenér (domácí):
V prvním poločase jsme sice měli územní převahu, ale využili jsme ji jen ke vstřelení jediné branky. Po obrátce jsme nepochopitelně polevili, hostující tým zlepšil pohyb a zápas kanonýr Kořínek otočil.Poté už to byla z naší strany křeč,trefili jsme sice břevno a měli i další šance, pro zvrat jsme toho udělali velmi málo.Na střídačce se v takové chvíli trenér cítí úplně bezmocný .Proto v týdnu provedu pohovory s hráči a dle výsledku se k celé situaci postavím.
Novinky
archiv novinek