Úvodní stránka Muži A Referáty SK Dobruška - Slovan Broumov 4 : 1

SK Dobruška - Slovan Broumov 4 : 1

Náhled není k dispozici
03.09.2017

Zasloužené vítězství !

Krajská 1.A třída  mužů -  4. kolo dne 3.9.17
  SK  Dobruška   - Slovan Broumov    4 : 1 ( 1: 1 )
Rozhodčí : PODHAJSKÝ Patrik
Diváků : 70
Branky :  40. Čopík, 65.,67.,78. Kořínek – 24. Wilke(PK)
Žl. Karty : 19. Majer, 24.Gerža, 53.Dědeček,75. Čopík – 21. Panny,83. Lehotský
 
Sestava Dobrušky :    Pěnička Marek  -    Gerža Lukáš,  Mikušík Jakub, Majer Marcel(53.Vrátný Lukáš) , Eimann Daniel, Valášek,Dědeček Roman, Martin,Krahulec Pavel, Čopík Roman(78.Hubáček),Kořínek Jiří, Hrabar Patrik (K)
Sestava Broumova :  Drahorád Jakub -  Gago Ondřej, Štejnar Martin , Panny David(81.Kittler Jindřich) , Němeček Tomáš , Hanzlík Ladislav (K) , Wilke Ervín , Novák Lukáš (61. Lehotský), Svoboda David, Schubert Jan , Gago Marek
 
M.Killar, trenér Dobrušky: Myslím, že jsme byli nebezpečnějším týmem už první části hry, problémem byla finální fáze. Po našem neproměněném pokutovém kopu šel soupeř dovedení ze stejné značky, důležitým okamžikem pak pro nás byl kontaktní gól ještě před přestávkou. Do druhé části jsme nastoupili s velkým odhodláním v utkání zvítězit, byli jsme aktivnější a začalo se nám i víc dařit v útoku. Za naši snahu jsme byli odměněni třemi zásahy do sítě hostí a utkání tak dovedli k zisku prvních, avšak zcela zasloužených bodů v letošní sezóně. Dík patří  všem hráčům za zodpovědný a týmový výkon.

trenér Broumova Jindřich Kitler :

První poločas byl vyrovnaný.Vedli jsme,ale po brance jsme přestali kombinovat a těsně před přestávkou inkasovali.Po změně stran jsme se už do hry moc nedostávali.Domácí byli důraznější a měli větší vůli po vítězství.Dnes až na pár jedinců hra nebyla kolektivní.

Novinky
archiv novinek