Úvodní stránka Muži A Referáty SOBOTKA - SK Dobruška 4 : 1

Krajská 1.A třída  mužů -  3. kolo dne 26.8.17
 Sobotka  - SK  Dobruška      4 : 1 ( 1: 0 )
Rozhodčí : Buchta Petr
Diváků : 250
Branky :   9. Klečal Tomáš , 56. Fišar Tomáš ,74. Taneček Jakub , 88. Kunst Vojtěch  -  78. Mikušík (PK)
Žl. Karty : 39. Taneček – 56. Eimann D.

Sestava Dobrušky :    Pěnička Marek  -    Gerža Lukáš,  Mikušík Jakub, Majer Marcel(83. Pago Martin) , Vrátný Lukáš, Eimann Daniel, Valášek Martin,Krahulec Pavel, Čopík Roman,Kulang Jaroslav(83. Bohuňovský Benjamin), Hrabar Patrik (K)

L. Gerža, trenér Dobrušky

V prvním poločase se nám nepodařilo využít tlak a domácí šli do vedení po šťastné brance. Na 2 : 0 jsme inkasovali po vyražené střele a z úctyhodné vzdálenosti. Domácí bránili a z brejku skórovali. Naše snížení z penalty bylo kosmetické. Ke konci utkání jsme byli opět v tlaku, ale na důraz domácích jsme nedokázali odpovědět.

L. Štrobl - trenér (domácí):
Utkání se nám zejména v prvním poločase herně nepovedlo. V přechodové části jsme ztráceli nepřesnými přihrávkami hodně balónů. Ve druhé půlce jsme se herně zvedli a odměnou byla krásná střela Fišara na 2:0 V 74.min proměnil break Taneček na 3:0. Pak jsme si hru zkomplikovali zbytečnou penaltou. V závěru jsme výsledek pojistili čtvrtou brankou. Hráčům dík za bojovnost zejména ve fázi, kdy se herně nedařilo. Bojovné utkání zvládlo velmi dobře trio rozhodčích.