19700101-OP - NE 15.5 - Dka/Opo A - Opočno, NE 15.5. - Dka/Opo B - Kostelec

Novinka

OP - NE 15.5 - Dka/Opo A - Opočno, NE 15.5. - Dka/Opo B - Kostelec

⚽Turnaj Opočno - tým Dka/Opo A:
Dnešní první zápas s Lípou ve velmi dobrém tempu. Škoda že jsme v druhé půlce odpadli a celkově zápas prohráli 3:5

Další dva zápasy:

DKA/OPOČNO vs České Meziříčí 19:1

DKA/OPOČNO vs Prepychy 13:3

⚽Turnaj Kostelec - tým Dka/Opo B:

Dka/Opo B - Kostelec 4:3
(Po rychlém vedení 3:0 přišlo uspokojení a soupeř po našich chybách a nedůrazem v obranné činnosti před naši brankou vyrovnal. Nakonec jsme rozhodli 3 minuty před koncem po pěkné kombinační akci a urvali vítězství na svou stranu).

Dka/Opo B - Doudleby 1:3
(První poločas jsme prohráli 0:3, ne díky tomu, že bychom byli horším týmem, ale soupeř byl stoprocentní v proměňování svých šanci a my jsme své šance proměnit nedokázali i díky výborným zákrokům doudlebského brankáře. Ve 2.polocase jsme se zlepšili,ale soupeř nám nedal ani metr hřiště zadarmo, dobře bránil, těžko jsme dostávali do šancí. Víc jak 1 gól se nám tak vstřelit nepodařilo).

Dka/Opo B - Rokytnice 7:0
(V tomto utkání jsme měli šancí tak na 15 gólů, bohužel některé situace jsme v zakončení řešili příliš zbrkle. Bylo vidět, že si každý chce dát pokud možno co nejvíc gólů a tím pak trochu trpěla naše kombinační hra.)

Z důvodu nemocí jsme měli na střídání jen 1 hráče, chválím hráče za bojovnost a nasazení v nezvykle teplém počasí v těchto dnech.