19700101-Turnaj v Chocni "Memoriál Jana Kotašky"

Novinka

Turnaj v Chocni "Memoriál Jana Kotašky"

Dnes jsme se s ročníkem 2012 a mladšími zúčastnili turnaje v Chocni. Kluci a Terezka absolvovali svůj první turnaj na velké branky s brankáři a rozestavením 4+1. Jeli jsme sbírat hlavně zkušenosti a udělat si představu, na čem zapracovat, a co bude potřeba do příští sezóny zlepšit.

Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po sedmi týmech. Postupně jsme se utkali se Žamberkem (výhra 6:0), s Pardubicemi (prohra 5:2), s Poličkou (prohra 7:3), s Chrudimí (prohra 8:2), s Chocní 13 (výhra 12:1) a Vysokým Mýtem (prohra 5:2). Skupinu jsme zakončili na 5.místě. V souboji o 9.místo nás čekal soupeř ze Svitav, se kterým jsme bohužel smolně prohráli 3:2, i když jsme v tomto zápase byli o něco lepším týmem. Přesto si myslím, že 10.místo je pro nás úspěchem.

Rád bych vyzdvihl, že se nám v každém zápase podařilo vstřelit alespoň dva góly. Důležité je, že se kluci a Terka snažili hrát konstruktivně.

Na druhou stranu je nutno si přiznat, že nás čeká ještě velký kus práce. Potřebujeme zapracovat na rychlosti, agresivitě v soubojích, v nasazení a v pozornosti, protože ne vždy se nám ji dařilo udržet po celou dobu.

Turnaj, ale splnil svůj účel a my všichni jsme nasbírali spoustu nových zkušeností.