19700101-Turnaj v Orlickém Záhoří "KUNŠTÁT CUP"

Novinka

Turnaj v Orlickém Záhoří "KUNŠTÁT CUP" Mladší přípravka

Dnes jsme se zúčastnili prvního turnaje v nové sezóně. Bez tréninku s velkým otazníkem ohledně výkonnosti a s novou posilou z Týniště Matoušem Mrázkem. Už po prvním utkání ve skupině, ale všechny obavy vzaly za své. Kluci i Terka s Emou ukázali, že přes prázdniny nic nezapomněli. Všichni předváděli množství pohledných individuálních akcí. Během jednotlivých zápasů bylo vidět mnoho branek.

Turnaje v naší kategorii se zúčastnilo pět družstev. Tři z Čech a dvě družstva z Polska. Náš tým se postupně utkal s Malšovou Lhotou "B" - výhra 15:0, se Szcztnou - prohra 0:12, s Malšovou Lhotou "A" výhra 11:5 a se Starou Lomnicí - výhra 14:0.

Je potřeba podotknout, že družstvo ze Szczytne bylo tvořeno převážně hráči ročníku 2011. Ostatní družstva měla převážně hráče ročníků 2012 a 2013.

S konečným druhým místem v turnaji mladších přípravek jsme velmi spokojeni. Při závěrečném vyhlašování naše družstvo získalo i individuální ocenění pro nejlepšího hráče turnaje. Tím se sta Matouš Mrázek. K předvedeným výkonům všem gratulujeme.