HR: Pavel Vítek, AR1: Lukáš Nožka, AR2: Pavel Soukup
150
Sestava:

Effenberk Filip - Majer Marcel (74.Hrabar Patrik), Moník Jaroslav, Karal Vlastimil, Brožek Matouš - Feichtinger Pavel, Krahulec Pavel (C), Pago Zdeněk (89.Zrzavý David), Jánský Petr - Dvořák Josef (64.Krajňák Dominik), Bílek Vojtěch

Průběh zápasu:

Vstup do zápasu vyšel lépe hostům. Hned ve 2. minutě se totiž dostali do vedení. Vrchlabí lacino ztratilo míč v bezprostřední blízkosti své branky a jejich chybu nakonec potrestal Josef Dvořák. 0:1. Domácí si pak vytvořili mírnou převahu a řadu standartních situací, ale střelecky se nedokázali prosadit. Ve 27. minutě pálil hostující Bílek, ale jeho pokus domácí brankář Janalík zlikvidoval. Hra se postupně vyrovnávala a Janalík musel vytáhnout další střelu na roh. Do poločasu se však již nic podstatného nestalo, a tak Dobruška vedla o jednu branku.

Vrchlabí mohlo v úvodu druhé půle srovnat. Domácí hráči se dostali do situace tři proti dvou, ale nakonec z toho nebylo ani zakončení na branku, když brankář Effenberk přečetl hru a zneškodnil nadějnou akci. Domácí se dočkali v 66. minutě, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Vít Novotný a srovnal na 1:1. V 68. minutě šel po přihrávce hostujícího Bílka sám na brankáře střídající Krajňák, ale vracející se obránce ještě stihl nebezpečnou akci zastavit. Na druhé straně měli i domácí velkou šanci na skórování, ale pokus z dobré pozice skončil nad brankou Effenberka. V 77. minutě se po přímém kopu dostal k hlavičce Vlastimil Karal, který překonal Janalíka a poslal Dobrušku do vedení. 1:2. Domácí se pak tlačili za vyrovnáním, ale brankář Effenberk několikrát podržel svůj tým, a tak si Dobruška odvezla všechny body z Vrchlabí.

Petr Jánský,trenér (hosté)
Sportovně musím uznat, že Vrchlabí bylo dnes aktivnějším týmem. My díky sebezapření některých hráčů jsme hráli v úspornějším režimu hlavně druhý poločas. Maximální spokojenost se ziskem třech opět důležitých bodů. Velké díky Vrchlabí za výpomoc s dresy.

Michael Hradecký,trenér (domácí):
Do dnešního utkání jsme vstoupili strašidelně. 2 min, hrubá chyba našeho krajního záložníka a prohráváme. Prvních 30 min jsme hráli špatně, ale postupem času jsme soupeře přehrávali . Ve druhém pol.jsme si vytvořili mnoho šancí, ale skorovaii jsme pouze jednou v 66.min a zákonitě přišel trest, kdy soupeř po standardní situaci v 78.min skóroval a veze si tři (šťastné )důležité body.