Zápas

FK Jaroměř
SK Dobruška
4:2 (1:2)
Krajský přebor - 15. kolo
12.11.2022 - 13:30
Branky: 
17. Kocourek Zdeněk, 64. Exnar Matěj, 75. Exnar Matěj, 86. Horák Adam - 27. Doucek Denis (pen.), 30. Brožek Matouš
Rozhodčí: 
HR: Adam Trejbal, AR1: Aleš Šob, AR2: Blažena Kánská
Karty: 
ŽK: 1:1
Diváků: 
107
Sestava: 

Effenberk Filip - Majer Marcel (70.Prostředník Lukáš), Moník Jaroslav, Karal Vlastimil, Brožek Matouš - Feichtinger Pavel (46.Pago Zdeněk), Krahulec Pavel (C), Štětina Tomáš (89.Zrzavý David), Čančara Matyáš (70.Žahourek Jan) - Hašek Aleš (89.Týfa Tobiáš), Doucek Denis

Průběh zápasu: 

Milan Petřík, trenér hostí (hosté):
V Ruzovce jsme viděli bílou mlhu, výborného brankáře Červenku a náš černý druhý poločas. Po zbytečně inkasovaném gólu jsme výsledek do poločasu stačili otočit. Do 2.půle jsme vstoupili aktivně a po třech tutových šancích mohlo být rozhodnuto.Jenže po vyrovnání bylo vidět, kdo je na koni a komu hlava brzdí nohy. Zbytečné šlápnutí na našeho ležícího hráče pokazilo jinak férové utkání. Domácím gratuluji. Děkuji hráčům, že ty 4 zápasy neodflákli a docela poslouchali :-).

Miloš Exnar, trenér domácích (domácí):
Dnes jsme byli blízko čtvrté porážky v řadě. Hosté však nevyužili své velké šance a my jsme v závěrečné půlhodině ukázali týmový charakter. Povedl se nám dokonalý obrat a poslední zápas podzimu jsme tak zvládli, což je nesmírně důležité. Poděkování všem hráčům a celému realizačnímu týmu za skvělých 30 podzimních bodů. Stejně tak poděkování všem fanouškům za podporu!