Zápas

SK Dobruška
Spartak Police nad Metují
1:1 (0:0)
Krajský přebor - 15. kolo
12.11.2023 - 14:00
Branky: 
51. Doucek Denis - 64. Makarenko Serhii
Rozhodčí: 
HR: Pavel Žák, AR1: Karel Šiling, AR2: Petr Dorotík, DS: Martin Malena
Karty: 
ŽK: 2:4
Diváků: 
145
Sestava: 

Effenberk Filip (39. Pago David) - Prostředník Lukáš, Vávrů Jakub (39. Hašek Aleš), Karal Vlastimil, Feichtinger Pavel - Čančara Matyáš (90.Krištof Kristián), Světlík Lukáš, Krahulec Pavel (C), Pago Zdeněk, Štětina Tomáš (89. Komůrka Josef) - Doucek Denis

Průběh zápasu: 

Milan Petřík, trenér Dobrušky (domácí):
Soupeř potvrdil hráčskou kvalitu a právem patří mezi nejlepší v KP. My máme ale tyhle zápasy rádi a i když byli hosté aktivnější, tak se nám opět podařilo bodovat. Než body však bylo důležitější, aby náš brankář, kterého po nešťastném zákroku v 34. minutě musela odvézt rychlá, dobře dopadl- vypadá to nadějně! Za podzim jsme chtěli 25 bodů. Škoda, protože na to bylo. Přehrál nás jen Chlumec a tak všem co se na tom podíleli, děkujeme.

Klimeš Karel - předseda oddílu (hosté):
V dnešním utkání jsme vyloženě umřeli na krásu, jak říká staré pořekadlo. Aktivita zcela na naší straně, ovšem alibistické zakončování vedlo pouze k vyrovnání. Zakončujeme podzim tak jak začal, dvěma remízama. Stínem utkání bylo zranění domácího brankáře, ale budem si přát, aby bylo vše v pořádku. Pohled na tabulku je jistě skvělou reklamou pro náš klub i město a všem v oddíle děkuji za prezentaci v podzimní části soutěže.